| OanaVlad a întrebat:

Recent m-am jucate pe monster high si acum ador acest site si mai ales pe draculaura si as vrea sa-mi strang bani ca sa mi-a cumpar dar este o mica problema totusi sad nu styiu daca se gaseste in alba iulia sau un site romanesc crying... dati-mi va rog un site ca sa-mi coman papusa va rooooooog... dar numi dati crazy toys ca nu am gasit acolo sad help plssss. A da.

2 răspunsuri:
| פרנקו a răspuns:

Dami add la ionutzbf unchiul meu lucreaza la fabrica lor in strainatate

| sssSnake a răspuns:

Sincer nu stiu, dar pana iti cumperi o papusa, te poti juca jocurile cu ele, http://www.jocuri-cartoon-network.ro/jocuri-monster-high.html.