| Deeiutss a întrebat:

:*:* Sa zicem ca am 2 id-uri si am o persoana in ambele liste.In prima are la avatar o poza foarte veche, iar in a doua imi apare cand si-o schimba.Asta inseamna ca pe primul id m-a sters din lista? PS: pe primul id o vad cand e online si pot vb cu ea

Răspuns Câştigător
| Kathqn a răspuns:

Asta nu inseamna ca tea sters din lista doarece asa mi s-a intamplat si mie vb cu o fata si din curiozitate am intrebat-o ce poza vede si a spus poza mai veche nu-ti face griji

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu neaparat. Cred ca la primul id te-a pus offline si tu vezi ultima lui poza, iar la al 2-lea id te-a lasat online si vezi ce modificari face la avatar.

| VladimirPutin a răspuns:

Te-a băgat la ignore

| Deeiutss explică (pentru VladimirPutin):

Nu m-a bagat la ignore pentru ca pot vb cu pers

| floriomar a răspuns:

Floriomar.ro aici gasesti:*