| AnoNyMuSeR a întrebat:

stiti daca exista king 3 in metin

Răspuns Câştigător
| myself a răspuns:

Dap exista king 3... exista pana la king 5 si il poti obtine astfel :
faci otel +9, dupa aia ii dai + si faci king 1 ii dai plus si faci king 2 si asa mai departe pana la king 5(eu am dat raspunsul general nu ma refer fix la metin2 ro)tongue siiiii gaina rosie se numeste si hwang nu hawang sau cum ai zis tu... Funda? I don't want to see

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Abia a aparut king 2, dar nmai pe serverele private. Pe serverele normale ne limitam la king 1.
Pe viitor se poate sa apara si king 3, de ce nu? happy

| BlAcKLioN a răspuns:

Pe ro exista dar se gaseste greu pe private se gasest. Funda pls pls pls?

| GainaRosie a răspuns:

Nu esista si de fapt nu exista king 2.King-ul cum ii ziceti voi se numeste hawang si king 2 este de fapt king-ul.

| DangerKid a răspuns:

Da dar mi-a zis un prieten ca cica nu pe toate si numai stiu care's alea... funda?big grin