| anonim_4396 a întrebat:

Ziua pamantului (ce prostie)!
Tu, ce crezi? happy

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

O prostie, într-adevăr. Scopul grupărilor împotriva încălzirii globale şi a stării deplorabile în care se află mediul este de a ne atrage atenţia de la adevăratele probleme. Pământul a rezistat şi va mai rezista.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Corect!

18 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine. Ziua Pamantului nu e o prostie. Datorita Terrei, avem un loc unde sa traim.

| anonim_4396 explică (pentru Siracuzia):

Datorita lui Dumnezeu am unde sta.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca era sa fie ziua lui Dumnezeu as fi zis ca e ceva acolo dar a pamantului suna absurd.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am zis, eu ca astazi este ziua lui Dumnezeu!?! Daca tu intelegi ce vrei... asta-i doar problema ta.

| Siracuzia a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,pana la urma fiecare cu opinia lui.Dar eu personal, nu consider aceasta zi o prostie.

| Cristianne a răspuns:

Ziua ta, ce prostie!

| NevastuicAaA a răspuns:

Si ziua ta de nastere e o prostie happy Nu crezi?

| anonim_4396 explică (pentru NevastuicAaA):

Pfff laughing Da... este o prostie! Multumita!?

| NevastuicAaA a răspuns (pentru anonim_4396):

MultumiT!

| anonim_4396 explică (pentru NevastuicAaA):

Nu! laughing

| danimotenel a răspuns:

Gandeste la pamant ca la parinti tai, ca pana la urma pamantul ti-a dat sa manci, datorita pamantului existi, si tot datorita pamantului traiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este o prostie. Realitatea a dovedit ca este necesara o protejare mai buna a ecosistemului care din pacate este distrus tot de catre noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App... n-am postat intrebarea ca sa ma cert cu lumea.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai inteles gresit, am zis daca era sa fie ziua lui ziceam ca e ceva normal doar si tu crezi in el.

| Kyrie a răspuns:

Si sarbatorile sunt o prostie (vorbesc sincer), astea sunt doar fatade ca sa aive sclavii ce sarbatorii laughing)))

| DeCeMaiContează a răspuns:

Buna.Ziua Pamnatului nu este o prostie!
Daca nu ar fi Terra, nu am avea unde sa traim!
Succes la scoala!
Pa.

| anonim_4396 explică (pentru DeCeMaiContează):

Sall! Eu, pur si simplu nu'i vad rostul! App... numai sunt la scoala de mult timp!