| antonia_7961 a întrebat:

Sall tuturor! Am si eu o intrebare. Am vazut un film cu o prietena dar nici una dintre noi nu stim numele. Era pus alt nume. In fine, nu asta conteaza. Era vorba despre un barbat de 40 si ceva de ani care s-a transformat inapoi intr-un adolescent de 17 ani.Se duce la scoala unde invata fica lui, aceasta se indragosteste de el(nestiind ca este tatal ei). Acel tip era Zac Efron. Stie cineva care este numele filmului? dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Da...love struck... 17 again love struck ~ din nou la 17 ani ~ love struckhappy

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

17 again

| amaadina a răspuns:

Da.winking 17 again [din nou la 17 ani] se numeste filmulwinking

| M.madallina a răspuns:

17 again. e un film super

| Jonsdottir a răspuns:

Filmul se numeste " 17 Again" big grin

| ForeignO a răspuns:

17 Again :X:X:X Joaca Zack Efron

| mada_4633 a răspuns:

17 againhappycu zack efronlove struck

Răspuns utilizator avertizat