| bLaKie a întrebat:

Sall! Vizionez RObotzi si au aparut zvonuri ca in episodul 6 va aparea un nou robot. Intrebarea mea este urmatoarea : Cum se va numi robotul si unde pot gasi informati despre el sau debutul lui? fundita! (Scuze de categorie)

3 răspunsuri:
| LittleZu a răspuns:

O sa aflii cand va aparea serialul happy

| UnicornsAreLove a răspuns:

Nu ai inteles gresit in ep 6 e vorba de roboate mai bine nu iti fa impresi ca auzi de la lume numai creative monkeys stie ce va urma deci mergi inainte si nu te impiedica

| Hachimytza619Akita a răspuns:

BlueCherry dar MiZ zice de ep 6 din sezonul 2 care o sa apara! ca orcine stie de primul sezon ca o fost cu roboate! nu stiu miz las ca o sa vedem.