| Assassins a întrebat:

Sall... voi ce joc ati alege?
VTMB(Vampire The Masquerade:Bloodlines
GTA San Andreas

VTMB te poti juca singur fa-ti misiuni iar GTA San Andreas poti sa joci si online si nu ma pot decide dintre astea doua jocuri... voi ce ati alege? Ca le am pe amandoua dar acum merge pc-ul fffffff greu si trebuie sa sterg unul dintre jocuri... ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Viper_1588 a răspuns:

GTA San Andreas e recomandarea mea deoarece joc si eu online si iti zic ca greu te mai desparti de jocul asta.La VTMB e plictisitor sa te joci singur pe cand in SAMP te joci cu prietenii.Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Gta san andreaswinking

nu stiu ce preferi tu dar, eu as alege Gta san andreas

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta san andreas e recomandarea mea deoarece m-am jucat si eu in nainte. la samp e cel mai tare pentru ca te joci cu prieteni.