| eLecTrIcK a întrebat:

Salll TPU! as dori sa stiu si eu cum sa fAC un site de jocuri cel mai bun rasp

2 răspunsuri:
| costelus907 a răspuns:

Trebruie sa faci un contract cu motorul tau de cautare dupa aia sa ai ce pune pe el dar trebruie sa pui multe lucruri din toate domenile:actiune, sport, strategie si altele dar trebruie sa platesti si filmele dar am auzit NU SUNT SIGUR ca vei primi o suma anume de cate ori cineva intra pe situl creat de tine nu stiu bine vreo 21 dar trebruie sa dai si firmei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti decat daca ai o firma si nu stiu ce citeste aici http://www.ksd.ro/news/cum-sa-faci-un-website-1.php