| eububu a întrebat:

Salll TPU ma puteti ajuta... sunt incepator in cs si dupa ce l-am descarcat candi dau find servers nu imi apare nimic la internet si nu stiu ce sa fac... daca puteti sa-mi spuneti cum sa fac sa imi mearga serverele plsssss

NU dau funda

Am glumit:d

Răspuns Câştigător
| shadowbody a răspuns:

Downloadeaza alt cs sau ia game masterul. da-mi pm pentru cs crackuit de pe steam sau pentru game master

1 răspuns:
| dany_6773 a răspuns:

Ia de pe net niste servere.gasesti multe...si bagale la favorite...si cand vrei sa te joci intri acolo si dai clik pe server.tongue.imi dai funda?