| krisluiza a întrebat:

Sallz as vrea sa stiu cu se obtin diamantele pe lady popular? va multumesc pentru raspunsurile voastre. dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| pandaX3 a răspuns:

Pai... eu aveam vreo 8 diamante cand m`am inregistrat, apoi am pus`o pe vacanta si cand m`am intors aveam vreo 30 de diamante :O
happy

Incearca, pentru ca mai am o prietena care a patit la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu cu se obtin diamantele pe lady popular? va multumesc pentru raspunsurile voastre. dau funda pentru cel mai bun raspuns.

| GumitsaaTha a răspuns:

Pai castigi 8diamante inregistrandu-te stiu ca si eu joc e un joc tare