| คทฏๆรรต a întrebat:

Sallz.as vrea si eu cont imvu. daca se poate sa`mi daty unul prin mesaje funda si vot cel care imi da un cont imvu a da si sa fie de fata cu haine multe va rog nu conteaza daca are bani putini.sau daca e dati-mi site`uri cu niste conturi imvu care sunt adevarate adica care merg. app si doar daca vreti sa`mi daty un cont imvu si doar daca nu mai jucaty imvu nu uitati funda si vothappy

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

CORECT "theR0cker666".Tutoriale in limba romana:http://cablan3d.blogspot.com/2011/02/sant-graal.html.Ai intrebari despre IMVU? Pune-le (intrebarile) pe blog si sigur cineva i-ti va raspunde.BAFTA>

| theR0cker666 a răspuns:

Pai nu crezi ca e mai simplu sa iti faci tu un cont IMVU?happy

e mult mai convenabil si mai usorwinking

daca vrei te pot invata sa faci credits in caz de nu stiwinking

pentru ca eu nu cred ca iti va da cineva un cont ca la acele conturi sa muncitwinking