| Raul199612 a întrebat:

Saluit! Va rog sa nu radeti, tocmai mi-am rupt a doua si ultima pereche de blugi, am cazut pe genunchi si sau rup nu stiu de ce... si nu stiu cum sa fac sa-i spun mamei ca mi-am rupt si alta pereche de blugi, tocmai mi sau rupt inca o pereche acum o saptamana si acum si asta. si acum nu stiu cum sa-i spun, Va rog ziceti-mi

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mama am imbulinato din nou si asta e se mai intampla, foloseste haine de joaca care nu-s bune si alea bune cand iesi undeva la un chef ceva.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Îi spui pur si simplu ca ţi-ai rupt!