| kiss99 a întrebat:

a venit vacanta de vara... ce faceti vara asta?

8 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

De toate love struck:* Dupa examene bine inteles:-s

| TheCritic a răspuns:

Hm...dupa ce imi scot piciorul din ghips(mai am 3 saptamani) o sa merg pentru o luna la bunicii mei in Colorado, cand o sa revin acasa merg cu parintii si fratele meu in Marea Britanie pentru o saptamana si apoi doar cu mama cu masina prin Elvetia si Austria.In rest vreau sa stau acasa si sa ies cu prietenii mei mai mult sa cunosc mai bine Rotterdamul...

| SCOOBftw a răspuns:

Pai inceputul e urat laughing.

Am pierdut 1 milion,cine stie unde or fii, or i-a furat cineva ori i-a inghitit pamantu'.straight face.

M-a certat vecinamea ca i-am rupt copacii,de fapt nu i-am rupt eu, dar na,ce sa le ceri la nebuni.

Mi s-a bulit PC,dar l-am reparat.

Pai ce crezi ca o sa fie toata vara? Plictiseala.
Strand,iesiri in oras,iesiri cu prietenii,fotbal,dat cu capu' de pereti,coniac-canoe, sticlism, halbere.chestii normale.

| Annaa_4696 a răspuns:

Pai acum ca am terminat examenelee o sa plec la tara in luna iunie.

In iulie ma intorc si merg in Italia.

Iar augustul il pastrez pentru straand. tongue

| saku970 a răspuns:

Buna.
Toata luna iunie mi-o cam pierd cu examenele si inscrierea la liceu si astea dar probabil ca in luna iulie am sa merg la munte cu familia mea si familia verisoarei mele, iar in luna august am sa merg in cantonament la karate big grin.

| MARIUS_2685 a răspuns:

Ne facem temele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am propus sa fac ocolul pamantului. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"am venit vacanta de vara" ahaaaaaa...deci tu esti vacanta?