| anonim_4396 a întrebat:

Acest mesaj este numai pentru fanii WWE-ului!
Mai baieti ce parere aveti despre Wrestlemania 26?
Si cine credeti ca va castiga?
Pe mine m-ar interesa cel mai mult meciul cu Batista vs Cena.
Si oare se va intoarce Jeff Hardy in WWE?

7 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Jeff a semnat un contract cu 100 de aparitii in TNA, aşa ca nu o să se intoarcă de curand in WWE. Păi WrestleMania 26 cred ca va fi unul ca in toti ani.Cred ca va castiga Cena meciul cu Batista.

| คเค๓เк a răspuns:

Cum adica "Mai baieti" laughing
pai eu sunt fata si sunt fana a wwe`ului
mda si sa stii ca, chiar daca sunt fata ma`m uitat Wrestlemania 26

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o super mare porcarie. Nu sunt fan. Sunt sora unui fan, fan (13 ani )care se lupta cu pernele... WWE ...privesc de obicei barbatii fara muschi, ca isi compenseze cu imaginatia ceea ce ei nu au. Si motiveaza copii sa fie violenti.

| alexxa a răspuns:

Hm.despre Jeff nu stiu ce sa zic...desi mi-as dori sa se intoarca in WWEbig grin.Cat despre meciul dintre Cena si Batista, pana acum Cena nu l-a invins pe Batista niciodatabig grin...deci:GO BATISTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cena a castigat si jeff nu mai vine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cena a castigat, shomiz a castigat, jack swagger a luat money in the bank

| Alice_2134 a răspuns:

@คเค●๓เк ai dreptate