| orman a întrebat:

Salut acum cateva zile m-am gandit sa fac un site.Idea a fost urmatoarea...Sa pun pe el: Desene animate, referate, bancuri, poezii, povesti, videoclipuri amuzante. Voi ce parere aveti? Va-r interesa un astfel de site? dau fundita la cel mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
| CraziNess a răspuns:

Da cred ca ar fi amuzant si vei avea multi vizitatori daca vei pune si videoclipuri, referate pentru scola sau alceva ar fi foarte misto Succes!happylaughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca da si daca pui si referate la romana is prima care inra p site!laughingserios.ne da la scoala referae de neumple!cryingaoricum, scces cu site-u'!:*:*t