| Helvete a întrebat:

Acum doi ani, in vara lui 2008, a fost la tv, parca pe PRO TV, un film cu unu' caruia ii era posedata jumatate de corp de sotia lui care murise si era un tip care repeta ultimele cuvinte ale unei propozitii spuse de cineva si facea niste chestii ciudate cu un castron, sau ceva de genul, in film. Era o comedie, dar nu mai stiu cum se numeste, si nu am apucat sa-l vad pe tot. Daca il stie cineva, va rog sa imi spuneti cum se numeste. happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ştiu un film asemănător, însă el era avocatul, nu soţul, All of me-Doi într-unul, vezi trailer-ul ca să-ţi dai seama dacă e vorba de acelaşi film http://www.youtube.com/watch?v=pe2JWIvXyN4

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cu plăcere

| Helvete explică:

Yee! Multumesc mult! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut si eu, este chiar filmul de care spune aqualuna.