| KungFuBoy a întrebat:

Salut all... fac un sondaj:Twilight vs Harry Potter si as vrea sa vad ce votati voi, deci cine e cu twilight sa scrie "Twilight" si cine e cu harry potter sa scrie "Harry Potter "
Astept raspunsurile voastre big grin

Răspuns Câştigător
| alintush15 a răspuns:

"Twilight" dar nu conteaza gusturile nu se discuta fiecare cu parerea lui pa pa

11 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Harry.

| Min4 a răspuns:

Twilight all the way! ^^

| LoryIsNotFunny a răspuns:

Harry Potter happy
In twilight povestea se repeta din nou si din nou si din nou...
pana si hedwig (bufnita lui harry) e un personaj mai complex decat mary-sue bella sau gary-stu edward

| LoryIsNotFunny a răspuns:

Harry potter

pana si hedwig (bufnita lui harry) e un personaj mai complex decat bella

| MistyLilyBella a răspuns:

Harry Potter desigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter. Dar nu inteleg de ce bagi in aceeasi oala un fenomen(HP) alaturi de o moda trecatoare(Twilight)?

| fanmetin23 a răspuns:

Twilight>>>>>>>>>>>>porkaria' de HP

| detectivu a răspuns:

Harry potter, categoric.nici nu se compara...

| Alexandra_3256 a răspuns:

Eu aleg "Twilight" pentru ac e cu aventura si dragoste.

| AlonsoZ a răspuns:

Harry Potter desigur, are o poveste mult mai frumoasa si personajele sunt foarte bine alese. Harry Potter >>> Twilight