| Dragos2001 a întrebat:

Am 12 ani pentru inceput. Se apropie craciunul si nu stiu sa ma decid intre a-mi lua skateboard sau a-mi lua Samsung galaxy trend s7560. Va rog ajutati-ma si motivati raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| RusOvy a răspuns:

Salut eu as zice sa iti iei de data asta telefonul pentru ca skateboard iti poati lua cand vine vara ca acum iarna nu il prea folosesti...happyfunda?happy

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu as zice sa alegi telefonul deocamdata ca si asa vin zapezile si n-ai unde sa te dai cu skateboardul. Pana la vara ai timp si de skate! happy

| bradysandro a răspuns:

Samsungul

| Alin0001 a răspuns:

Depinde de tine. daca alegi sa iti petreci tot timpul in fata unui telefon, iti iei telefonul. Daca vrei sa mai iesi si in aer liber, sa faci sport, alegi skateboardul(desigur, nu te dai cu el iarna). Funda?

| Yqnwtz a răspuns:

Craciunu e iarna n-ai ce face iarna cu skateboard si pana la primavara ai timp sati aduni bani sa-ti iei unu deci ia-ti samsungu

| Aby33221 a răspuns:

Pai cum sa iti zic eu depinde de ce est artas mai mult :dar eu zic sa iti iei samsungul pentru ca si deoarece fiindca laughing nu iti poti rupe ceva cu telefonul dar cu skeitul da este iarna si nu te poti da cu el si... eu iti zic sa iti iei telefon : acum este alegera ta; Bafta!