| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani aproape, si daca ma duc la un salon din apropiere sa ma pensez, e ceva rau? sad, nu zic ca sunt o fata fitoasa, chestii, doar sa ma pensez vreau. Zici ca am o monospranceana si e naspa rau. Ar fi un lucru rau sa merg sa imi dea o forma la sprancene, e prea devreme cumva?

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Nu e devreme..Atata timp cat ti-au crescut foarte mult sprancenele de aproape se unesc.E foarte urasc estetic privind..Eu iti recomand sa te duci big grin. Cam tot la varsta aia am inceput si eu sa ma pensez ..cred

| Me01 a răspuns:

Buna
Daca tu te simti mai frumoasa daca te pensezi trebuie doar sa te pensezi si in plus daca sunt crescute foarte mult.
Vârsta e ok.