| robert10 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am o problema.Cam de 2-3 ani am reumatism.La inceput cand am aflat ca am aveam aslo 400 si maxim este 200.Am facut 4 moldamine si a scazut la 200.Atunci aveam dureri la spate.Acum nu am mai facut analizele sa vad daca am dar sunt sigur ca am datorita durerilor de la picior si putin si la spate. Ce remedii exista impotriva reumatismului in afara de moldamin ca sunt foarte dureroase.Remedii naturale ceva imi puteti spune? Astept cat mai multe raspunsuri deoareceo sa inceapa scoala si vreau sa fiu in formabig grin

4 răspunsuri:
| superman a răspuns:

Salut! am avut si eu reumatism pe la 12-13 ani si doctoru mi-a recomandat moldamine, dar eu am frica de ace :d... si m-am apucat de atletism acum am 17 ani si nu mai am nici o durere happy

| GiuliaTamas a răspuns:

Asta e o prostie nu este adevarat eu am reumatism 900! mai rau ca un adult si am 12 mai bine du-te la doctor stiu cum sunt moldaminele am luat un an intreg sad naturale date pe picioare cu urzici laughing) vb serios straight face te ajuta

| Sele a răspuns:

Si eu am avut aslo 1200 la varsta de 10 ani, eu am facut moldamin timp de 4 ani iar acum il am sub 200... Stiu ca is foarte dureroase dar nu ai ce face, daca vrei sa iti treaca, poate la tine nu ii cazu sa faci 4 ani injectiile poate doar cateva luni :p

| robert10 explică:

Dupa cum am scris vreau tratamente INAFARA de moldamine. Daca stiti spuneti-mi daca nu, nu mai scrieti.SUPERMAN u la inceput cand te-ai apucat de atletism nu aveai dureri? puteati sa alergi?