| Gamingx61 a întrebat:

Salut, am 16 ani, 17 soon™, si 71.00 kg. Vreau sa slabesc sa ajung la greutatea la care am fost acum juma' de an. Ok, inteleg ca am crescut si ca si greutatea s-a marit, dar se vede pe mine ca m-am ingrasat, in special la abdomen. inainte aveam un 6 pack putin vizibil, dar acum 4pack.
Ce regim sa tin, si ce sa mai fac sa slabesc?
Va rog nu copy paste de pe un site, pentru ca la 60, 80 kg faci altceva ca sa slabesti. eu nu stiu ce sa fac aici, la 70, vreau cel putin sa slabesc pana la 69kg

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa slabesti iti recoamnd sa mananci cat mai multe fructe si legume, sa bei cate un pahar de apa cat poti tu de calda pe zi si sa faci minim o ora de sport intens.

1 răspuns:
| bestialu96 a răspuns:

Alergi dimineata la 06:00 cam 1 ora sprint. si daca vrei la ora 20:00 tot la fel o ora. Eu asa am slabit.