| TheMaze a întrebat:

Salut am avut odata un joc de strategie si se petrecea undeva in evul mediu si imi aduc aminte ca oameni din joc erau micuti si parca imbracati in maro... si ca sa fac case sau alte chesti trebuia sa faci un drum pana acolo si la prima misiune parca cetatea mea era undeva pe un deal mai mare ma rog nu imi mai aduc aminte multe dar daca stie cineva

5 răspunsuri:
| BountyLoverXD a răspuns:

Nu cred ca e asta, dar tiar placea si asta (poate), se numeste triburile, ii pe net online.

| ombladon a răspuns (pentru BountyLoverXD):

Ala nu e joc, e o porcarie...

| pampam18 a răspuns:

Age of empires 1

| ravyALEX a răspuns:

Nu stiu dar iti pot recomanda 2jocu super
age of empire si the setlers

| AleXboSSuLL a răspuns:

Roads of rome