| SerGiu17 a întrebat:

Salut.
Am downloadat si eu metin 2 united. Apoi l-am deschis, mia intrat in autopatcher, an dat Check For Update. Am asteptat aprox. 4-5h, apoi am dat pe Start Game, dar nu a intrat in joc. Oare de ce? Astept raspunsuri repede plz

124 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi tu instalezi united si apoi stai jumate de ora sau 2 ore si dupa aia dai start game

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao am facut si eu la fel ca SerGiu17 apoi am dat start game si nu apare mimic. Ce are? Dati raspunsuri repede plz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man asa mi sa intamnlat si mie numi mere

| Titiink a răspuns:

4-5 h. thmn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dc ca trebuia seti intre mai incearca odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tie nu ti-a intrat pentru ca a fost metinul inchis cateca zile si nu a mers da daca nu-ti intra tii apasat pe enter mai mult si daca nu-ti intra mai incerci de vreo 2 3 ori asta-i tot.dar totusi nu stiu de ce ai asteptat atata ca ie i sa downloadat in vreo 20min si mia mesr din prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei iti dau un sfat mai bunhee hee intra pe google si scrie metin 2 united dai click la primul scrii dai download# si il instalezi (el se intaleaza unde il salvezi)big grinbig grin apoi dai run el o sa se instalaze singurel si apoi dai start game okwinking dar mai intai fa-ti un cont pe eltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cew stiu eu?

| Annutza21 a răspuns:

Si mie nu imi merge asaca mult succes!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baga instalarea intr un folder si acolo se instaleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma daca nu merge scrie pe google metin2united dowlang game sau unitedmt2 download incearca si-o sa reusesti sa stii ca e super pe al doilea server daca intri te da de lvl 30 cu arme armuri de toate +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lkjhk'lkjhjh,ki;',,mhjgyiul; jghjy[po'p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu o fost cel bun care l-ai descarcat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sa-l descarc acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu l-ai downloadat corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai instaleazal din nou si poate merge apoi.
de catte ori nu merge instaleaza

| Alin_4454 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare instalez metin2 united ii dau start game sriu contul si parola intru in joc aloc caracterul si al 3 secunde am scoate din joc aveati vreun raspuns?

| Motisor a răspuns:

Nici la mine nu merge. Daca vrei ID meu: pustiu. energetic poate aflam amandoi.

| Jhony_9456 a răspuns:

Si eu am downloadat metin2united si imi da o eroare (0xc0000135) si nu stiu ce sa fac cu ea imi spune sa dau Click on OK to terminate the applicatio. RASPUNS URGENT PLS VREAU SA JOK METIN 2 UNITED neaparat :X

| DanyelFSN1 a răspuns:

Ma tu l-ai descarcat intr-un folder? daca da esti prost trebuie sa il bagi intr-un disc local E, D din computer si mie mi s-a intamplat asa

| AlinutZzZ a răspuns:

Si mie mi,
se intampla la fel si nu pot intra pe sait sa il downloadz o fi problema ca ai discu memorie plin ma bucur ca am fost de folos!

| edi_7986 a răspuns:

Vreau si eu sa il downloadez bagatimi idul asta fc_rapid1999

| vlad_4313 a răspuns:

Sa inchij metin2 united e inchis crying(( si e foarte nasol imi placea happy fata de alte metinuri mie mi-a placut

| AlexeDanny a răspuns:

Intra si uh pe www.Metin2United.ro si descarca-l si uh si instaleazal de la inceput

| eusebyu_8707 a răspuns:

Eu l-am downloadat m-am jucat toata ziua si defiecare data cand il desch. imi apare ErrorLog dati-mi info pe eusebyugg@yahoo.com

| dany123 a răspuns (pentru stefan_7923):

Hei daca vrei sa iti dow mt2 united ia-l de pe siteul asta www.metin2united.ro