| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput de zilele astea sa fumez Philip Morris! Ce parere aveti? Vi se par ok?

4 răspunsuri:
| ComaniciIonut a răspuns:

Da lasa-te de fumat tigari treci la marijuanna sau canabis sunt multmai bune si lupta in combaterea cancerului big grin SERIOS chiar lupta... Faza cu fumatul nu o fa...

| monamonkey a răspuns:

Nu mi se pare ok! Mai bine lasa-te, pentru ca mai incolo o sa-ti para rau.

| sarpeparsiv a răspuns:

Baieti aveti grija de sanatatea voastra Adevarul despre fumat: http://www.sfatulmedicului.ro/......-fumat_529

| cutean a răspuns:

Deci daca fumezi mori la 50 de ani si tigara iti distruge papilele gustative asa ca lasate de fumat ai incresere in mine