| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Am intrat la Iuliu Maniu (profil mecanica) si as dori sa stiu ce materii se fac si pe ce materii se pune accent.

6 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Salut, nu cred ca se pune accent pe vreo materie anume daca esti la mecanica, probabil ca o sa faci practica..acolo vroiam sa dau si eu, dar daca au scos profilul de Bucatar/ospatar... m-am lipsit.

| TraXe a răspuns (pentru Reek54):

Si esti la turism si alimentatie?

| Reek54 a răspuns (pentru TraXe):

Te referi la ce profil am ales acum?

| TraXe a răspuns (pentru Reek54):

Da si daca esti la iuliu maniu

| Reek54 a răspuns (pentru TraXe):

Am schimbat si liceul si profilul, sunt la Viaceslav Harnaj acum la Resurse naturale si protectia mediului

| AlexC0bra a răspuns:

Salut, si eu am intrat in Iuliu Maniu tot acelasi profil s-ar putea sa fim colegi big grin!