| SilentRp a întrebat:

Am jucat mai de mult pe un server de SAMP in care iti alegeai ce vrei sa fii (medic, soldat ..mai multe) si cucereai baze. Trebuia sa stai nu stiu cate secunde fara sa mori pe baza ca sa devina a echipei tale. iti alegeai ce tip vrei sa fii (sniper-nu te vedeai pe harta, soldat - puteai conduce tanc-uri...) Mai stiti cumva cum se numea sau stiti vreunu asemanator?

2 răspunsuri:
| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Te astept pe sv meu este deschis astazi.
HostName: Green-Zone : RPG Server [0.3x]
Address: 193.84.64.111:7777
Players: xx / 50
Ping: 24
Mode: GZ-RP v0.1
Map: Ls'and'Sf
Daca aduci ceva playeri vei primii admin.(6-7 playeri pentru admin) si 4-5 playeri pentru helper.

| SilentRp explică (pentru Cosmin_Isac_1992):

Eu am intrebat altceva ..ai venit sa faci reclama la un server de copii.