| Alberto123 a întrebat:

Am luati si eu un Hack pentru faimosul joc dupa Facebook, CityVille, si cand il dezarhivez imi cere parola, eu nu am de unde sa aflu parola, fisierul se numeste CityVille Hack.rar, in Readme imi spune sa iau parola de aici : http://lnkgt.com/5sf, dar de aici nu merge :((...va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Vladutzz_8171 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu folosesti hack-uri pentru ca nu toate sunt bune, sunt unele virusate si altele care iti fac calculatoru sa iti spuna parola si chestii de genu... Nu merge probabil pentru ca este un hack gen fakewinking(adica la misto)