| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Am niste filme pe un CD si nu se mai deschid, intru pe CD, dau dublu click pe film, intra in winamp dar nu merge filmul! Ce pot face ca sa mearga?

11 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Cel mai bun player pentru filme este KMPlayer
de aici il poti descarca http://kmplayer.en.softonic.com/

| frvtel a răspuns:

Incearca cu GOM Player

| raducu a răspuns:

Deschide'le cu BS Player sau VLC Media Player, orice altceva in afara de Winamp.
Probabil Winamp'ul nu ii upgradat si nu are codecurile necesare pentru rularea unui film.

| NoKidding a răspuns:

Winamp'ul nu deschide orice filme. Descarca VLC, BsPlayer sau KM Player, si cand intri pe CD nu mai da dublu-click pe film, dai click dreapta si unde scrie "Open With" de acolo alegi unu din programele care le'ai instalat pentru filme. BAFTA!

| tudorr a răspuns:

Ai putea sa iti scoti alt player cum ar fi vlc media player

| denismaria92 a răspuns:

Nu mai deschide filmele cu winamp-ul. sunt alte playere speciale pentru filme. incearca cu bs player sau vlc sau quick time
sunt o gramada happy

| sincer a răspuns:

Le copiezi de pe CD pe computer si apoi poti sa le deschizi. Poate e ceva si nu iti deschide de pe CD ca nu poate citi DVD-Writerul sau ce ai.Bafta.

| inutsa a răspuns:

Incearca sa deschizi cu un alt program.De ex vlc media player eu cu asta ma uit la filme si merge super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil are o extensie diferita si nu functioneaza cu winamp. Incearca sa-l deschizi cu BsPlayer sau cu Media Player, sau eventual cu un alt program cu care poti rula filmele si il ai la indemana.

Daca nu merge da click dreapta pe film si da-i properties si spune ce extensie are filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu merge cu winamp. incearca sa-l deschizi cu BsPlayer sau cu Media Player, sau eventual cu un program care iti e mai la indemana si cu care poti rula filmele.

Daca nu merge asa da click dreapta pe film alege properties si uitate ce extensie are filmul.

| AlySsaRullZz9587 a răspuns:

Eu zic sa deschizi cu cristal