| andreisandu28 a întrebat:

Salut am o bicicleta si avea culoarea rosie.Eu am vopsit-o neagra si am dat cu negru direct peste rosu.Acum ce sa ii fac pentru a scoate culoarea neagra? am vopsit cu spray nu cu pensula.

2 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Nu cred ca se mai scoate.happy

| dubioss a răspuns:

Salut. Te pot ajuta cu vopsitul bicicletei.

Noi vopsim biciclete ieftin ce culori doreste clientul eventual si fosforescente, la cerere putem pune si beculete de diferite culori pentru noapte care sa lumineze rotile.

Pretul: Depinde de bicicleta si cate culori doreste.

Trei culori normale : 70 lei

Doua culori normale + 1 fosforescenta 80 lei

Total fosforescenta, cu beculete, si abtipilduri skullcandy, colors shop ollie gang si h2o. 150 LEI!

(in toate preturile intra si lacuirea ei )

Contact : y00alin_7@yahoo.com