| AndreiDoMino a întrebat:

am o intrebare am postat un clip pe youtube si inca nu ma lasa sal vizionez.
trebuie sa astept un timp?
va rog ziceti-mi si daca trebuie, cam cat?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

In functie de durata videoclipului, pana cand se incarca el de tot. maxim 10 minute.

| BeBBeN1SR a răspuns:

Depinde de continut (drept de autor), durata videoclipului, cat si calitatea. Trebuie sa treaca aproximativ 30 de min maxim! Cat trece prin diverse etape...

Dar din cate stiu, tu de pe contul tau, ar trebui sa-l poti vedea. Daca nu l vezi, sterge, si mai baga-l odata. E posibil sa fii avut netul slab sau ceva de genu', iar transferul sa fii avut de suferit...

Zic si eu!