| νєησм a întrebat:

Salut, am o intrebare am vazut pe you tube episodul 137 adica ultimul din Nini dar am vazut aseara ca la ora 0:00 a inceput a luat-o de la capat sau sezon 2 sau ce? Dar nu pare sa fi luat-o de la capat? Explicati-mi pls, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ony27 a răspuns:

Hmmm...Mai degraba ar fi luat-o de la capat, pentru-ca in ultimul ep. nini s-a casatorit cu tomas.Ar fi putut fi sezonul 2 numai daca in ep. care l-ai vazut la 0:00, nini si tomas erau casatoriti sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| νєησм explică:

Mda.a luat-o de la capat mersii ai funda de la mine! pacat, imi placea NiNi fooooarte mult...

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Postul Disney Chanel, difuzand ultimul episod acum vreo o luna jumatate. Acum se difuzeaza de la inceput si a ajuns pe la episodul in care Martin ramane la Ambasadawinking adica 33-38 asawinking