| tyberyiu a întrebat:

Am o intrebare cate episoade are Triunghiul Iubiri Si ZaaraDau Funda:X

Răspuns Câştigător
| didu_5680 a răspuns:

"Triunghiul Iubirii" are 400 de episoade, iar "Zaara" are exact 362 de episoade kiss

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Triunghiul iubirii are 400 de episoade stiam eu
(am auzit insa si de 500)

| anyka18 a răspuns:

Triunghiul iubirii are 600 de episoade dar un episod tine jumatate de ora si la noi baga doua episoade deci are 300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triunghiul iubirii are 400 de episoade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zaara are chiar 362 de episoade?:X:X:Xhappy:*Dar de unde stiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! desi am 9 ani stiu multe despre filmele astea, dar din pacate nu stiu la ce film-zaara te referi, a mai fost de mult un film zaara si acum e unul nou! si eu vreau sa raspund cate ep are triunghiul iubirii si filmul zaara-nou.