eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care sunt la facultatea de psihologie şi nu numai. În legătură cu intrarea la facultate pe bază de loc olimpic, se iau în considerare doar participanţii la faza natională a olimpiadei de psihologie sau eşti luat în considerare şi pentru faza judeţeană?

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Nu, se iau in considerare nu participantii la faza nationala, ci PREMIANTII la faza nationala, adica locurile 1, 2 si 3, despre mentiuni nu stiu sigur, dar nu cred pentru ca am avut colegi la nationala cu mentiune care au sustinut examene de admitere, Faza judeteana nici nu se ia in calcul. happy

| luiza a răspuns:

Doar faza nationala locurile 1, 2, 3, si mentiunea doar daca e in domeniul facultatii la care vrei sa te inscri