| VladHd a întrebat:

Salut am o mare problema acum cateva min m-am uitat la ep 1 din naruto iar cand m-am uitat la ep 2 a inceput sa mearga repede mi se derula repede si nu stiu de la ce la toate video imi face asa la cele de pe net pe youtube orice mas uita imi merge rapid si nu stiu din ce cauza folosesc mozila si nu mi sa mai intamplat care ma poate ajuta cu un raspuns urgent plss funda happy

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Daca vrei sa vezi Naruto te poti uita pe http://desene-animate.net/ Acolo sigur o gasesti Naruto!