| ToxicLove54 a întrebat:

Am o noua intrebare: terminam a8a, si cum majoritatea elevilor pleaca in alta parte, drept cadou pentru diriginta, facem o "carticica" in care punem poze din 5-8, urari din partea colegilor si scrisori de ramas-bun.
Ce as mai putea pune? pentru ca am ramas fara idei, as vrea sa fie ceva original, plin de imaginatie big grin suntem prima clasa la care este Profesoara diriginta si am vrea sa ii facem ceva special.
Voi ce spuneti, ce am mai putea pune? funda=vot:* multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Ajunge ce ati facut deja, e foarte frumos.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| FreeDreams a răspuns:

Parerea mea este ca ajunge ce ati pus pana acum, sunt sigura ca va aprecia mult ce ati facut. happy

| cati21 a răspuns:

Pai personalizati o cana. Ia niste poze cu doamna diriginta si cu colegii si du-te la magazine de personalizare. Si acolo poti sa alegi ce mesaj sa pui. Noi, aici in Iasi avem magazin de personalizare in Iulius Mall si Carrefour Felicia.