| andreilucian2010 a întrebat:

Salut, am pariat si eu azi la stanleybet si nu stiu o chestie:
am pariat pe 3 meciuri daca ies numai doua sau unu imi da ceva? sau pierd bani? DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| multimoak a răspuns:

Nu am pariat niciodata la StanleyBet. Consulta-te cu regulamentul de pe acest site: http://www.stanleybet.ro/regulament.php sau suna la numerele lor si intreaba-i. Ei iti pot oferi un raspuns adecvat. Sper sa castigi! Mult noroc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti ies toate meciurile corect ...nu castigi nimic. poti pierde banii din cauza la unu singur gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pariat bilet bloc deci pierzi un meci pierzi tot biletul. daca cereai din ele adica sa iasa 2 din 3 sau 1 din 3 atunci aveai sanse