| NeBuNaDuPaUnBaIaT a întrebat:

Salut, am pe aici mai multe prifiluri, si mi-am mai facut unul caci la celelalte mi-am uitat parolele (((
Am o intrebare pentru voi, poate fi cam ciudata, dar oricum va rog sa-mi raspundeti
Sunt doar Romani(din Romania) pe site-ul acesta sau mai sunt si Moldoveni(din R.Moldova)?
Va rog nu radeti de intrebare

Răspuns Câştigător
| PsychoDreamer a răspuns:

Sunt din RM

1 răspuns:
| qwerty a răspuns:

Sunt persoane care cunosc limba romana, pentru ca este un site in limba romana. Avand in vedere ca majoritatea locuitorilor din Republica Moldova vorbesc romana, atunci si ei pot fi utilizatori ai site-ului.