| costache21 a întrebat:

Cum face doza de has sau alex contrast sau altii cand filmeaza? Vreau sa zic ca stiu cum sa filmez dar nu stiu ca ei parca ar da stop start la camera dupa fiecare faza.Adica dupa ce zice ceva da stop apoi iar da start si tot asa. Cum fac in afara sa filmez sa ma duc la camera sa dau stop si apoi start.PLS DAU FUNDA. Adica mai pe scurt cu sa fac stop-cadru cred

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

In materialul brut se vede cand se duc sa dea stop sau start. Apoi este editat si taiat.