| LuciMixx a întrebat:

Am un caine amstaff de 3 luni si de o vreme ( 1 luna) tine labutele din fara putin strambe si nu stiu de la ce e straight face. Eu ma gandeam ca poate are greutatea corpului prea mare si nu are stabiliate in picoare( intr-adevar ii dadeam si mult de mancare). Poate ma pute'ti ajuta cu un link ceva sau poate stie cinevasad. Multumesc! !

Răspuns Câştigător
| Aniandru a răspuns:

Lasa internetu si site-uri sa il facii bine. Dupa anul nou ia niste banuti si fugi la veterinar. Aceasta rasa trebuie pretuita ca ochii din cap, eu amm avut si cand a murit am suferit mai multa decat credeam. Fugi cu el la veterinar!

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ar putea fi si lipsa de calciu, potasiu, vitamine-hipocalcemie (rahitism), dar si de la greutatea mare a corpului. Du-l la veterinar si-ti va da tratament sau sfaturi pentru dieta si va fi bine.

| AnaSuricata a răspuns:

Sa fugi cu el la veterinar ca nu este de bine.

| Cristal11 a răspuns:

Internetul nu te ajuta cu nimic. Du-te cu el la un veterinar. Trebuia sa te fi dus de cand ai vazut ca are problemele astea!

| LuciMixx explică:

Ok, am sa ma duc la veterinar. Multumesc!

| Viatamergeinainte a răspuns:

Si eu am avut un catelus la fel si si-a revenit singur

| Manu_Ungureanu_1985 a răspuns:

Fal cu crema, dar mai bine du-te la veterinar.

| George_Shooby_1993 a răspuns:

La fel si pitbull-ii de mic trebuie labutele din fata sa fie infasurate pentru a le mentine drepte...o sa se deformeze rau daca nu te duci la veterinar o luna a trecut mult poate reusesti sa il aduci la normal