| cristiano20 a întrebat:

am un prieten care pleaca in germania si nu stiu ce cadou sa ii dau. orice idee e binevenita. va multumesc. app cea mai tare idee primeste funda pupici

Răspuns Câştigător
| NoRealitiBuuBleeDool a răspuns:

Pai.

-O poza cu voi doi distranduva
-o scrisoare in care sa ii spui ca o sa-ti fie foarte dor de el!
Si alte indei sincer chiar nu mai am stiu ca nu o sa primesc funda da am incercat!

4 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Pur si simplu daca este un prieten bun nu trebuie sa ii cumperi ceva. ai putea sa ii dai un lucru la care tii tu f mult si care sa ii aminteasca de tine, sau poate un lucru chiar din copilarie happy

ps : ai putea sa incerci sa ii faci tu un cadou [ex; sa [pictezi pe o cana : drum bun, etc ] rolling on the floor

| Kid_4219 a răspuns:

Pai...poti sa-i dai un ursulet cu o inimioara(de ex am vazut ieri un ursulet care tine in mana o inimioara pe care scrie "Nu te voi uita niciodata", sau...un medalion, bratara, lantisor, sau un obiect pe care este insciptionat "You are my best friend" sau ceva de genu' sper ca te-am ajutathappy

| mihai2092 a răspuns:

Ia si tu un set de 2 lanticuri care arata o inima sau ceva pe care scrie Best Friends sau Best Friends Forever. Stii tu la ce ma referwinking

| Laviiiiii a răspuns:

Dai un suvenir cu Romania sa nu uite in ce tara s-a nascut! Si pe spatele suvenirului scrieti yu numele! E cel mai simbolic o sa ai aminteasca de Romania si de tinewinkingFundaAa?