| anonim_4396 a întrebat:

am vrut sa cumpar pepite de aur la jocul THE-WEST mi-a luat credit da nu mi-a dat pepite. am dat mesaj la suport si mi-au zis ca tranzactia nu a avut loc dac credite mi la retras, si a mai zis sa contactez operatorul GSM pentru returnarea creditului.

Cum contactez GSM?straight face

1 răspuns:
| Sk8_1585 a răspuns:

Buna, te ajut eu:-inri pe site la the west si dai la suport si iti da cateva id de la GM, GMS, CM, etc ( le gasesti la echipa forum e ca la mt 2, am jucat si eu, dar mi se pare plictiseala)si dai un mesaj de pe mail la unul dintre ID am si eu unu, daca il vrei daimi un mesaj