| catamafia1 a întrebat:

Salut am windows 7 si merge cam greu, cand am vrut sa instalez niste drivere dupa CD am pus mana pe spatele la CD din greseala si acum nu mai mi-l citeste stiti cum pot sa fac sa il citeasca si sa imi dati un site de unde pot lua windows 8 si la el cere drivere sau le da el. Sper ca ati inteles ce am zis.Multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Curatal cu spirt si o carpa seaca, windows 8 gasesti in youtube care iti da link de descarcare