| pawll19 a întrebat:

Salut.anu asta termin clasa a 8-a.cu ce medie minima se intra la Vasile Alecsandri la profilul stiinte sociale in Iasi.nu site-uri. funda

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

In iunie sau mai sau poate in timpul anului o sa primesti o brosura cu toate liceele din judet si cu ce medie s`a intrat la fiecare in parte in anul precedent, asa ca nu te stresa. Eu zic totusi sa inveti si poti intreba pe cineva din liceul ala de la ce profil vrei tu sa mergi.