| Liza1 a întrebat:

Salut.aproape peste o luna e ziua de nastere mamei mele.si vreau sa-i brodez ceva din cruciulita, caci pot si mi se primeste foarte frumos.va rog dati-mi ceva site-uri unde pot gasi desene,tot cu scheme, care s-ar potrivi pentru mama.imi cer scuze pentru categorie.dau funda..multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani mamei tale dar la Dragoste si sex, alt gen de intrebari se pun.

| Liza1 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, dar tocmai de asta si mi-am cerut scuze pentru categorie.am scris aici deoarece e cea mai frecventata categorie