| larya234 a întrebat:

are cineva jocul acela de la d-toys cu cristalele magice? am o nelamurire. spune la instructiuni sa turnam praful de chimicale in recipient.intrebarea mea este; trebuie sa turnam tot praful de chimicale in recipient sau doar jumatate.-funda si Sarbatori fericie!

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Trebuie sa bagi totul adica tot praful! am avut si eu aia cu cristalele magice de la d-toys! Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| DjDOCALyN a răspuns:

Trebiue sa il bagi pe tot pentru ca apoi nu o sa mai creasca mari!