| Alex1995 a întrebat:

As avea o rugaminte la voi!
Toti care sunt fani ai echipei DINAMO BUCURESTI sa lase un raspuns cu id lor de messenger!
Id-ul meu de messenger este danciulescu_andrei!
Daca va considerati fani inraiti al echipei Dinamo Bucuresti bagati id in lista!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Sunt fan foarte inrait, dar nu inseamna ca am idul legat de echipa.
Iti dau add!

@P. S sunt cam suparat pe ei, ca nu au batut CFR-ul, nu stiu daca am timp sa vorbim.

2 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Sunt Rapidist pot sa te bag in lista sa te injur? Si da si eu sunt fan inrait dar de cealalta partelaughing
P. S:Am glumit la faza : te bag ca sa te injur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt andreea si sunt fan inrait de la dinamo ad meu este:andy_4evar2002.