| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aud('citesc') cateva pareri obiective in legatura cu cateva dintre desenele mele. Poate e putin aiurea 'intrebarea' asta si poate ca nu are legatura cu scopul pentru care a fost creat site-ul, dar as vrea sa stiu parerea voastra, deoarece mie imi place foarte mult sa desenez si nu am de unde sa aud o parere ca lumea daca ma pricep sau nu la asta. Tot ce aud de la parintii mei este "Frumos!", indiferent de ceea ce desenez, sau nu aud nimic, pentru ca nu prea ii intereseaza. Deci, iata cateva dintre desenele mele:
http://i39.tinypic.com/2wh0d2t.jpg
http://i42.tinypic.com/6xw4g6.jpg
http://i42.tinypic.com/vfa81u.jpg
http://i40.tinypic.com/25s8poy.jpg
Va multumesc anticipat, si v-as ruga sa nu spuneti ca va place doar ca sa ma faceti sa ma simt bine. Vreau sa aud pareri sincere. :)

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

O parere sincera si f subiectiva. Cred ca ai ceva talent dar mai trebuie ceva munca. Uite de ex. prima poza, e fff frumoasa insa cu umbrele nu stai prea bine. Ce fel de creioane folosesti? Iti recomand 'B'-urile. Te vor ajuta enorm. Incepe cu forme clasice, sfera, cub, cilindru, vezi cum pica lumina pe astea si apoi o sa-ti fie mai usor. Eu zic sa mai exersezi, potential sigur ai, si daca ai si placere...
Kat Von D fara tatuaje...tongue imaginatie si creativitate sigur ai!big grin

9 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Doamne sunt superbe...ai un talent foarte maree bv

| Rioko a răspuns:

Parerea mea e ca sunt super tari :X imi place mai ales primul. Cand mai postezi pe net sa-mi dai si mie pls un mesaj cu situ-rile

| DeeDee28 a răspuns:

Chiar sunt reusite si nu o spun doar pentru a te face sa fii happy...ci pentru ca e adevarat...imi place mai ales cum ai desenat-o pe cat von d :X

| LCD a răspuns:

Si mie imi plac!
chiar sunt frumoase.Sa nu te lasi

| Helvete a răspuns:

Va multumesc mult pentru aprecieri, pareri si critici. O sa tin cont de ele si o sa mai exersez, pentru ca imi place foarte mult. happy

| Helvete a răspuns:

Si @cami: deja folosesc B-uri, de diferite grosimi. Probabil se vede un pic aiurea si din cauza calitatii pozelor, pentru ca le-am facut pe telefon thinking happy Si o sa mai exersez umbrele.winking

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Ce faine suntlove struck[eu nu as avea rabdarelaughingrolling on the floor)] sa nu te lasi! pupisilici:*:*:*:*hee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima si ultima sunt foarte frumoase. A doua e draguta, iar a treia nu prea-mi place din cauza pasarii, dar ai talent si se vede lucrul asta. Poti incerca sa faci desene in genul:
http://www.visualart.ro/......chment.php exerseaza pentru a nu-ti pierde talenul; ar fi mare pacat;).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimele doua imi plac cel mai mult