| FauK3 a întrebat:

As dori sa stiu ce jocuri stiti gen Knights and Merchants?[daca mai este vreo serie din acest joc nu m-ar supara daca ati spune-o(cand spun serie vreau sa va dau un ex. Uitati sa luam Comand & Conquer:Generals din seria acestui joc mai este Comand & Conquer red alert 2 si 3 si altele)]sper ca mi-ati inteles intrebarea caci am impresia ca am fost cam neclar

2 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

C. O. D 4 Modern Warfare 2

| FauK3 explică:

Imi pare rau, dar acela este un joc de tip shooter, eu vreau de tip strategie gen Knights and Merchants