| IoNNuTz99 a întrebat:

Salut as doti sa ma reapuc de metin si totusi as avea nevoie de iteme si de unele conturi sa ma cresc cu ele si daca nu mai jucati metin puteti lasa va rog conturile aici? Sau sa le trimiteti pe bontz_ionutz@yahoo.com Multumesc!

Răspuns Câştigător
| armageddon22 a răspuns:

Sallut! metinu e un joc care nu merita eu 4 ani am jucat. am avut conturi care de care mai bune am avut 42 p aura g1 iures bani 5kkk+ dar de vreo 3 luni nu am mai jucat cand am intrat pe cont acu 2 zile ce sa vezi...NUME SAU PASS ERA GRESITA! asta era cel mai bun cont al meu la acesta am bagat peste 10 milioane in el (pe putin 10) si sa aflu ca e furat.IMI venea sa sparg pc-ul si de atunci le spun la TOTI SA NU MAI JOACE RAHATUL ASTA cu care nu faci nimica in viata
singurele lucruri pe care ti le da jocul acesta in proportii mari sunt: dureri de caap, nervi cu caruta, factura la curect de 20 de milioane(laughing) si timp pierdut! 1! concluzie Lasa-te cat mai poti