| irix a întrebat:

as vrea sa aflu cateva pareri de la voi. As dori sa imi ocup timpul liber cu ceva creativ, gen lucru manual. Voi ce mi-ati propune?

Răspuns Câştigător
| Nicole9002 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai... daca te pricepi la desen poti face niste desene frumoase sa te descrii pe tine prin arta (daca nu ai imaginatie cauta pe net)poti face desene pentru prietenii tai sa nu spui ca le faci degeaba sper ca te-am ajutat nici eu nu prea stiu

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Origami, faci anumite chestii din hartie (lebada, cuburi ), cred ca sunt si online http://www.canyoucg.com/UpLoadFiles/image/2012082518395421.jpg

| Ekcstsy a răspuns:

Genti din hartie reciclabila. Este pe youtube tutorialul

| angemon500 a răspuns:

Poti sa faci bratari din elastice si daca te pricepi bine poti sa iti faci un site si sa le pui spre vanzare

| DomnulFantastic a răspuns:

Fa bratari din elastic

| Matea?_Ionu?_Daniel_1992 a răspuns:

Eu practic multe lucruri si câteodată mai si câștig bani. Uite niste exemple: origami, quilling(daca ști ce este) loom band bracelets, friendship bracelets (cauta pe net) kirigami, pop up cards, tricotat, gătitul e ceva interesant, paper craft( uite un site de papercraft: Canon, creative parca.)aici găsești multe chestii faine. Scuza greșelile de ortografie dar scriu de pe tel. Daca nu ști ce înseamnă acele lucruri cauta pe net sau youtube. Si nu uita ca si tu poți crea chestii noi si inedite. Fi creativa!

| irix explică:

Ms mult:*

| irix explică:

Ms mult pentru sfat. Am sa țin cont.

| diana100love a răspuns:

Pai depinde ce iti place... poti sa desenezi sa te ocupi de tine, trebuie sa iti organizezi timpul, fa ce iti place tie cel mai mult. fundita?

| lolol00 a răspuns:

Quilling!